Kód produktu: IK_KX3786
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
14.00€
Bez DPH: 11.67€

Adler AD 7317 15 cm ventilátor s klipom + podstavec

Vysoké teploty a suchý vzduch nás trápia čoraz častejšie. Horúce dni doma alebo v kancelárii môžu byť naozaj únavné. Preto sa oplatí investovať do zariadenia, ktoré nám umožní spríjemniť horúce letné dni. Ventilátor ADLER AD 7317 je účinné zariadenie, ktoré ochladí každú miestnosť a poskytne vám rýchly pocit úľavy. Ventilátor je navyše vybavený klipom, vďaka ktorému zariadenie ľahko nainštalujete kamkoľvek! Zaujímavé riešenie, ktoré vďaka svojej jednoduchosti splní očakávania každého, kto sa chce ochladiť! Vďaka otočnej hlavici dokáže jedno zariadenie pokryť väčšiu plochu. Nastavenie uhla sklonu dáva možnosť vertikálne meniť smer fúkania vzduchu. Ventilátor AD 7317 s priemerom 15 cm je malý a ľahký, čo uľahčuje jeho prenášanie a nastavenie na mieste s obmedzeným priestorom. Dve rýchlosti umožňujú rozhodnúť o sile fúkania.

Klimatické zmeny nás ovplyvňujú čoraz viac. Týka sa to aj zmien teplôt, ktoré zažívame v lete. Africké leto už nie je pojem vyhradený len pre africký kontinent! Pokiaľ sa to týka teplôt na dovolenke pri mori, môžeme sa radovať. V meste, v práci alebo doma to však môže byť naozaj nepríjemné! Preto by ste sa mali vybaviť ventilátorom ADLER AD 7317, ktorý ponúka rôzne riešenia aj pre tých najnáročnejších!

Povinná výbava do každej domácnosti

V dnešnej dobe je ťažké predstaviť si domácnosť bez ventilátora. Každý má vlastnú predstavu o tom, ako by mal vyzerať ten dokonalý, ale náš výrobok poskytuje predovšetkým funkčnosť! Priemer hlavice je 15 cm, čo zabezpečuje ideálny rozsah prívodu vzduchu. Otočná hlavica zabezpečuje, aby bol vzduch v miestnosti rovnomerne rozmiestnený a aby sme neboli vystavení škodlivému prievanu. To podporuje citeľný rýchly pokles teploty v každej miestnosti, do ktorej ventilátor umiestnime. Maximálny výkon zariadenia je 30 W. Vďaka dvom rozsahom rýchlosti lopatiek ventilátora môžeme prispôsobiť prúd vzduchu prevládajúcim podmienkam v miestnosti. Ovládací panel umiestnený na ľahko prístupnom mieste umožňuje rýchlu zmenu predvolených nastavení.

Inovatívne a pohodlné riešenie

Ventilátor vyzerá elegantne v každej miestnosti: obývačke, kuchyni alebo spálni. Vďaka bielej farbe lopatiek a krytov sa hodí do každého interiéru a štýlu. Jeho veľkou výhodou je, že si môžete vybrať, ako ho chcete používať. Môžeme si vybrať pohodlnú a odolnú základňu, ktorá zabezpečí stabilitu ventilátora aj pri otáčaní hlavy. Ak však chcete ventilátor umiestniť na neobvyklejšie miesto, môžete použiť klipový nástavec, ktorý je súčasťou súpravy! Vďaka nemu možno ventilátor pripevniť na poličku, stôl alebo iný rovný povrch. Nastaviteľný uhol sklonu vám tiež umožní nasmerovať ventilátor tam, kde ho najviac potrebujete! Stačí len vhodne nakloniť telo ventilátora a môžete si užívať príjemné ochladenie!

Technické údaje:

  • Priemer 15 cm / 6"
  • Prietok vzduchu 7 m3/min.
  • 2 nastavenia rýchlosti
  • Nastavenie uhla sklonu 16° (8° nahor a 8° nadol)
  • Stabilná základňa a klip sú súčasťou dodávky
  • Maximálny výkon 30 W
  • Výkon 15 W
  • Napájanie 220-240 V 50/60 Hz
  • Úroveň hluku 46 db

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie