Výrobca: KINDERKRAFT
Kód produktu: Medvedík čistotný
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní
59.00€
Bez DPH: 49.17€

Box na hračky Kinderkraft Medvedík čistotný

Truhlica na hračky čistotný je štýlovým prvkom vybaveniadetskej izby a perfektným riešením pre mamičky, ktoré majú rady vecičky svojemiesto. Má veľkú kapacitu a nosnosť až 20 kg, vďaka čomu sa dá využiť namnoho spôsobov. Dodá interiéru detskej izby charakter, ale bude sa hodiťaj do obývačky. Pôvabný mýval na boku hrudníka osloví každého fanúšikamalých zvieratiek a tvar kočíka podnieti fantáziu a bude zámienkou nahranie. Truhlu jednoducho prenesiete z izby do obývačky, pretože jevybavená pohodlnými madlami.

Funkčnosť:

Nábytok je priestranný, no zároveň má malé rozmery -vďaka tejto kombinácii sa doň zmestí veľa hračiek a dá sa umiestniť aj do malejmiestnosti. Táto truhlica na hračky je ideálna do malých bytov.

Box Medvedík čistotný má univerzálny dizajn - biela v kombináciis prírodným drevom aj sivou farbou a detským vzorom (roztomilý mýval) zapadnedo charakteru takmer každého interiéru. Navyše sa hodí ku knižnici zrovnakej kolekcie.

Truhlica má tvar vozíka - prebudí fantáziu každéhobatoľaťa a navyše docieli detskú izbičku.

Do boxu sa zmestia hračky do hmotnosti 20 kg.

 

Pohodlie:

Truhlica Medvedík čistotný je veľmi priestranná - batoľa sa do nejzmestia plyšové zvieratká, kocky a všetky jeho ďalšie poklady.

Štruktúra aj výška robia z tejto truhlice dokonalý kusnábytku pre deti. Dieťa bude môcť vyberať a vkladať hračky. Je tovýborný autotréning.

Box na hračky Medvedík čistotný je vybavený dvoma pohodlnýmidržadlami na prenášanie. Ak sa váš drobec rád hrá v rôznych častiach domu, vám pomôže zorganizovať hračky. Box môžete jednoducho presúvať zmiestnosti do miestnosti.

Zabezpečenie:

Truhlica je starostlivo spracovaná a má zaoblené hrany.

Pevná MDF doska dodáva konštrukcii odolnosť - menšienárazy alebo hádzanie malých hračiek dovnútra krabicu nepoškodí.

Výrobok je bezpečný a testovaný z hľadiska noriem preúložný nábytok - spĺňa normu EN 14749:2016.

ŠPECIFIKÁCIA

Materiály:

hrudník: lakovaná MDF doska,

kolesá: laminovaná MDF doska.

Rozmery:

hĺbka: 55,5 cm,

šírka: 54 cm,

výška: 35 cm.

Hmotnosť: 6,74 kg

Rozmery balenia/hmotnosť: 56 x 10 x 62 cm / 7,98 kg

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie