Kód produktu: IK_KX3788
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
37.00€
Bez DPH: 30.83€

Parný čistič Camry CR 7021

Parný čistič so súpravou funkčných nadstavcov je účinným riešením problémov každodenného aj príležitostného upratovania. Vypúšťaná vysokotlaková para sa dostane do ťažko prístupných miest. Vysoká teplota zase mimoriadne uľahčuje odstránenie aj zaschnutej špiny a mastnoty. Používanie parného čističa zároveň ničí baktérie a zanecháva čistý, hygienický povrch.

Praktický parný čistič CR 7021 s maximálnym výkonom 1 500 W sa vám bude veľmi hodiť pri upratovaní domácnosti a bude nepostrádateľný pri čistení vášho auta. Vďaka priloženým nástavcom môžete silu pary využiť na čistenie okien, čalúnenia alebo ťažko prístupných miest v kúpeľni.

Para pre všetky príležitosti

Samotný parný čistič je malý a ľahko sa používa jednou rukou. Má však ďalšie príslušenstvo, vďaka ktorému je čistenie brilantne jednoduché. Najodolnejšie nečistoty možno vyčistiť pomocou nástavcov s mäkkou nylonovou a tvrdou drôtenou kefou. Na chúlostivejšie povrchy použite nástavce na čistenie handričiek a skla a na ťažko prístupné miesta, napríklad pod chladničkou, použite flexibilný predlžovací kábel.

Použitie

Čistič CR 7021 funguje všade, kde máte prístup k elektrickej zásuvke. Vďaka kompaktným rozmerom a veľkému počtu vymeniteľných nástavcov je ideálnym nástrojom na čistenie úzkych a ťažko prístupných miest - zákutí v kúpeľni a kuchyni, nábytku, kontajnerov, stojanov na batožinu. Horúca para je účinná proti ťažko odstrániteľnej mastnote a škvrnám od jedla.

Ďalšie príslušenstvo

Okrem rôznych nadstavcov súprava obsahuje aj užitočné doplnkové príslušenstvo: špeciálnu handričku, stĺpovú hubicu, odmerku a lievik na plnenie nádoby na vodu. Parný čistič Camry - ušetrite si prácu s čistením.

Parný čistič CR 7021 je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú moderné riešenia pre svoj interiér. Je to vysokokvalitný výrobok, ktorý sa dodáva s 10 kusmi príslušenstva, ktoré sa postará o poriadok jednoduchým a rýchlym spôsobom. Tlak pary 3,5 baru a výkon max. 1050 W bez námahy odstráni nečistoty a špinu z mnohých povrchov. Baktérie a roztoče nemajú šancu! Ploché a ťažko prístupné povrchy možno čistiť vďaka početným nadstavcom:

Kefa

Tento prvok sa používa na čistenie väčšiny povrchov. Účinne odstraňuje odolné nečistoty a umožňuje osviežiť čistené predmety. Niekoľkými jednoduchými ťahmi môžete bez námahy obnoviť lesk akéhokoľvek tvrdého povrchu, ako sú podlahy, škárovacie hmoty, terasy alebo balkóny.

Drôtená kefa

Ide o kefu, ktorá bojuje s najodolnejšou špinou, dokonca aj so starou špinou, z povrchov odolných voči poškriabaniu. Bez námahy vyčistíte kovové alebo betónové povrchy bez toho, aby ste ich poškodili.

Čistiaca tryska

S touto hubicou môžete čistiť väčšinu povrchov. Para vás zbaví baktérií a choroboplodných zárodkov a udrží čistotu po dlhý čas. Podlhovastý tvar tejto hubice vám umožní pohodlne a bez námahy manévrovať s čističom.

Hubica na čistenie štrbín

Štrbinová čistiaca hubica dosiahne na všetky nečistoty, dokonca aj na ťažko prístupné miesta. Na čistenie nábytku, automobilov a garáží. Jednoducho a bez námahy vyčistíte každý kút vášho domova, už žiadne výhovorky!

Čistič okien

Už vás nebavia šmuhy pri čistení okien a zrkadiel? Už nemusíte hľadať dokonalé riešenie alebo siahať po drahých výrobkoch, ktoré nezaručujú úspech. Tento uzáver je ideálny na čistenie a odstraňovanie vody z akéhokoľvek skleneného povrchu.

Podložka z mikrovlákna

Podložka určená na čistenie čalúnenia, kobercov alebo záclon. Rýchlo zachytí nečistoty z vašej obľúbenej pohovky alebo kresla.

Technické údaje:

 • Parný čistič s tlakom pary 3,5 baru
 • Príkon 900-1050 W
 • Maximálny výkon 1500 W
 • Objem nádržky 350 ml
 • Až desať kusov príslušenstva v balení:
 • Okrúhla tryska s nylonovou kefkou
 • Okrúhla tryska s drôtenou kefou
 • Zahnutá tryska
 • Predlžovacia tryska (flexibilná)
 • Nástavec na okno
 • Textilný nástavec
 • Lievik
 • Odmerka
 • Čistiaca handrička
 • Stĺpiková tryska

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie