Kód produktu: 12320001119900100000000001
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
289.00€
Bez DPH: 240.83€

Jednolôžkováposteľ David Ernie biela + matrac 200x90cm

 

Prečodrevo?

Drevonespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemickézlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce doživotného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti -to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Jepríjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytývodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívuvydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistujelepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele.Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF.čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDFdosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty akvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiekvzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

 

Sadaobsahuje:

 

1.Rám  postele z borovicového dreva , natretý bielym lakom na vodnej báze.

2.Oceľováskrutka -  nábytkové doplnky.

3.Matrac: rozmery 200x90 + poťah (prešívaná hypoalergénna tkanina z polyesteru + vláknoklimatizácie + polyuretánová pena + zips).

4.Ako  jediná ponuka rám vyrobený z pružinových pásov z brezového dreva držadlonamontované na  kovovom páse  z PVC kovovým systémom cvaknutie (rýchlainštalácia). Nosnosť 100 kg na úroveň.

5.DoskaHDF.

6.DoskaMDF natretá vodným lakom. Predná + zadná strana a boky nádoby z MDF.

7.Polomerzaoblenia R2.

8.Maximálne  zaťaženie stojana  je  100kg.

Postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie