Výrobca: KROSS
Kód produktu: KRLEM220X11W003562
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
259.00€
Bez DPH: 215.83€

20-palcové bicykle pre deti:

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobre zvolený bicykel, má nepopierateľný vplyv na pohodlie Vášho dieťaťa. Správne proporcie kolies uľahčia a spríjemnia učenie jazdy. Poskytne skvelú zábavu a poskytne úsmev na perách vášho dieťa. Starostlivé spracovanie a výroba najvyššej kvality, vám poskytne istotu a bezpečnosť vášho dieťaťa počas prvých cyklistických dobrodružstiev. Vyrobené z najlepších materiálov, kvôli bezpečnosti vášho dieťaťa. Cyklistika poskytne dieťaťu veľa zábavy vďaka primerane nastaveným proporciám kolies. Kolesá sú určené pre detské bicykle pre deti vo veku 5-8 rokov s výškou 100-120 cm. 

 SHIMANO TOURNEY – predný prehadzovač

Prehadzovače triedy TOURNEY súideálnym produktom pre cyklistov, ktorí milujú tráviť víkendy v meste nabicykli. Kvalitné, univerzálne a cenovo výhodné prehadzovače naplnia očakávaniaaj tých najnáročnejších klientov.Prehadzovače vyrobené z kvalitnýchmateriálov s pevnou stavbou tela a zárukou dlhej životnosti. Ergonomický tvarzabezpečuje komfortné používanie a zmenu nastavenia.

 

Brzdy typu V-brake:

Univerzálne brzdy V-brake zabezpečiarýchle a účinné brzdenie. Tieto brzdy sa osvedčia pri každom type bicykla takako pri trekingových, MTB  ale ajmestských bicykloch. Vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému ovládaniu súvhodné pre profesionálov ale aj amatérskych cyklistov.Charakteristický dizajn zabezpečujepohotovú a efektívnu reakciu brzdenia.Sú vhodné pre akýkoľvek typ bicykla:trekingový, mestský či MTB.Brzdy V-brake sa aj počas dlhej jazdyprispôsobia vašim potrebám. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoréposkytujú bezpečnú jazdu.

 


Pevná vidlica

Je ideálnym riešením pre neprofesionálnych cyklistov, ktorí milujú cestnú cyklistiku. Tento druh vidlice sa hodí aj pre MTB bicykle s veľkým rozmerom kolies - viac  ako 28. Ľahká konštrukcia vidlice má veľký vplyv na pohodlnosť riadenia bicykla. Vďaka pevnej vidlici môžete dosiahnuť väčší výkon pri menšom výdaji energie.Pevná vidlica je v porovnaní s inými typmi ľahšia aj o 2 kilogramy, tento jav zabezpečí väčšiu obratnosť vášho bicykla.Tento typ vidlice výrazne šetrí vašu energiu počas zbytočného pedálovania, čo znamená, že sa vám podarí rýchlejšie prekonať danú vzdialenosť.Výber pevnej vidlice zlepšuje techniku jazdy a cibrí už nadobudnuté schopnosti.Pevná vidlica je vyrobená z kvalitných materiálov za dobrú cenu. Dôvodom je jednoduchá konštrukcia, vďaka čomu vlastník nemusí platiť za špeciálnu montáž produktu. 

Alumíniové ráfiky:

Ideálna voľba pre všetkýchcyklistických nadšencov. Hliníkový ráfik je univerzálnym a cenným riešením.Hliník je kov s vynikajúcimi vlastnosťami. Ako veľmi plastový kov sa dá dobretvarovať a vďaka tomu je možné z neho získať najžiadanejšie tvary. Vďaka tomubolo možné poskytnúť ráfiku najžiadanejšie parametre počas jazdy. Nízkahmotnosť uľahčí prekonanie každej trasy.Zaujímavý dizajn. Vďaka širokej škáletvarovania hliníka je ráfik vhodne modelovaný a vyzerá dobreSvetlo ako perie. To neváži veľa, čovám umožní získať ďalšiu jazdnú dynamiku. Bude tiež dobre fungovať nastúpaniachTvrdá. Vyrobené z kvalitného hliníka,umožňuje plynulú jazdu aj na nerovných povrchoch


 

Alumíniový rám:

Je určený pre všetkých, ktorípreferujú ľahkosť. Váha tohto typu rámu zvyšuje kvalitu jazdy. Obdivuhodnáplastickosť alumínia v porovnaní  soceľou a karbónom, umožňuje vytvoriť ergonomický tvar, ktorý zabezpečuje  väčší komfort počas používania.Vďaka svojim skvelým vlastnostiamsiaha po tomto druhu rámov mnoho výrobcov a cyklistov.Pevnosť, ktorú zabezpečuje vhodnáhrúbka jednotlivých elementov, spôsobuje, že rám je odolný voči poškodeniu a mádlhú životnosť.Pevná a trvácna konštrukcia umožňujezvýšený komfort a bezpečnosť počas jazdy.


 

Rám

RÁMOVÝ MATERIÁL: hliníkové prevedenie

VIDLICE: oceľové

ZADNÝ TLMIČ: nie

Kolesá

PREDNÝ NÁBOJ: GL-B01F

ZADNÝ NÁBOJ: GL-B01R

PNEUMATIKY: MITAS SCYLLA V75 20X1.9

Drive

PREDNÁ PREHADZOVAČKA: nie

ZADNÁ PREHADZOVAČKA: 6 SHIMANO TY21

PREDNÉ BRZDY: V-BRAKE

ZADNÉ BRZDY: V-BRAKE

Brzdové páky: Alhonga

Prehadzovačka: Shimano TX30

Príslušenstvo

KOLESO RIADENIA: 560 mm

SEDLO: SP-200 27,2 x 250

RIADIDLÁ:  FP-H803 1-1 / 8 "

SEDLO: VL-5093

GRIPY: HERRMANS

PEDÁLE: FP-619


   Typ bicykla
   Detské

   Napísať recenziu

   Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie