Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 7228
Dostupnosť: Vypredané
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
28.00€
Bez DPH: 23.33€

Diaľkovo ovládaný dinosaurus so zvukom + kladie vajcia

Hračka je dokonalým predstaviteľom obrovského tyranosaura, ktorý žil asi pred 125 - 100 miliónmi rokov. Bol vysoký takmer 15 metrov a vážil takmer 9 ton. Interaktívne hračky poskytujú deťom nielen zábavu, ale postupne ich učia aj používať najmodernejšie elektronické prístroje.

Tyrannosaurus Rex má veľkú lebku, rovnako ako mohutnú, svalovú štruktúru, veľké biele zuby. Celá dĺžka dinosaura je 54 cm! Jeho šedá farba s čiernymi prvkami a jeho štruktúra dokonale pripomínajú skutočného dinosaura. Dodatočný efekt poskytujú rozžiarené šupiny na hlave dinosaura v rôznych farbách, namontovaný projektor s fotografiou skutočného tyranosaura dodáva ešte realistickejší pocit. Produkt je vybavený reproduktorom, prostredníctvom ktorého môžete počuť zvuky napodobňovať zvuky vykonanej dinosaurov. 

Diaľkové ovládanie, ktoré ukazuje vyliahnutie dinosaura z vajíčka, vyzerá zaujímavo. Pri ovládaní sa dinosaurus pohybuje vpred. Zároveň pohybuje hlavou, ústami a labkou. 

Ďalšou výhodou je kladenie vajec! Na zadnej strane je otvor, do ktorého sa dajú vložiť vajcia a tie vychádzajú zospodu a napodobňujú skutočné kladenie vajec. Sada obsahuje 3 kusy. Váš dinosaurus môže zväčšiť rodinu! 

 

Rozmery dinosaura:

 54 cm x 14,5 cm x 30 cm 

Rozmery balenia:

 35 cm x 16 cm x 33 cm 

 

Dinosaurus je napájaný tromi 1,5V AA batériami (sú súčasťou balenia), diaľkové ovládanie je napájané dvoma 1,5V AA batériami (nie sú súčasťou balenia). Sada ďalej obsahuje nabíjačku. 

Hračka je určená pre deti staršie ako 6 rokov. Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej krabici, takže je ideálna ako darček.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie