Kód produktu: 20320011206801100000000001
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
429.00€
Bez DPH: 357.50€

Dvojlôžkováposchodová posteľ Max2 200x80cm

 

Prečodrevo?

Drevonespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemickézlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce doživotného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti -to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Jepríjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytývodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívuvydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistujelepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele.Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF.čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDFdosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty akvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiekvzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

 

Sadaobsahuje:

 

Max.2 poschodové postele

2penové matrace 200x80 s poťahmi

2rámy matracov

Bezpečnézábradlie


01.MDF DOSKA

Navýrobu rámov postelí používame kvalitnú MDF dosku, vďaka ktorej sú naše postelestabilné a odolné.

02.  BARIÉRA

Špeciálnenavrhnuté zábradlie zaistí nielen bezpečnosť, ale aj dobrý spánok

03.VODNÝ LAK

Vovýrobnom procese používame okrem iného laky na vodnej báze. Výsledkom je,že naše poschodové postele majú odolný a bezpečný povlak.

04.ZABEZPEČENÉ ŠROUBY

Dbámena detaily, a preto skrutky v našich poschodových posteliach nie sú lenozdobným prvkom, ale poskytujú aj pevné spoje.

05.BUNKOVÁ POSTEL

Našeposchodové postele sú univerzálne. O polohe rebríka rozhodujete primontáži. Môžu byť vľavo alebo vpravo.

 

Detské postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie