Kód produktu: IK_KX6150
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
14.00€
Bez DPH: 11.67€

ELEKTRONICKÁ TERČOVÁ DOSKA NA STREĽBU NA DIGITÁLNE 4 TERČE


Otestujte si svoju presnosť!

Elektronický terč je fantastický produkt pre všetkých nadšencov streľby z mäkkých zbraní. Umožňuje cvičenie na terč bez nutnosti ručného nastavovania terčov. Dieťa si osvojuje zručnosti koordinácie oko-ruka, sústredenie, pretože zostreľovanie terčov si vyžaduje sústredenie. Naše deti môžu organizovať strelecké súťaže, kde sa prostredníctvom súťaženia naučia prehrávať aj vyhrávať.Štyri dostupné terče na cieľovej ploche umožňujú rôzne varianty hry.

Je možné hrať vo dvojiciach a nastaviť pravidlá, podľa ktorých vyhráva tím, ktorý získa viac bodov za kratší čas.

Môžeme tiež nastaviť pravidlá, v ktorých vyhrá dvojica, ktorá dosiahne lepšie skóre použitím najmenšieho počtu nábojov. Okrem toho sa v takých situáciách, keď sa medzi deťmi vyskytnú konflikty, ktoré je potrebné zmierniť, naučia, ako riešiť spory.

Hra v skupine rovesníkov môže byť hlučná, umožňuje voľnú komunikáciu a predovšetkým dáva priechod detskej energii.

Na terč sa dá strieľať penovými šípmi. Má svetelné a zvukové efekty, ktoré robia hru zaujímavejšou. Po zásahu je počuť zvuk rozbíjaného skla alebo potlesk. Okrem toho sa na cieľ umiestnilo dvojmiestne počítadlo bodov. Každý cieľ sa po zásahu položí späť. Po zostrelení štyroch cieľov sa udelí 1 bod a potom sa všetky automaticky zvýšia.


Obsah sady:

Cieľ so 4 cieľmi

Špecifikácie:


Napájanie: 3 1,5 V batérie AA ( nie sú súčasťou balenia)
Rozmery terča: 33 x 10 x 17 cm
Rozmery balenia: 35 x 6 x 11 cm
Materiál: plast


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie