Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 9477
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
139.00€
Bez DPH: 115.83€

Detskákuchynka Júlia je ponuka pre všetky deti, ktoré milujú varenie a snívajú ovlastnej kuchynke. Spoločné varenie alebo skvelé hody vytvorené vašímdieťaťom rozvinú vo vašom dieťati samostatnosť, kreativitu afantáziu. Zahrá sa v úlohe skvelého kuchára.

Rozmerybielo-zlatého variča sú prispôsobené priemernej výške niekoľkoročných detí, čozaručuje pohodlné hranie. A čo viac - šírka nábytku, ako aj množstvoprvkov, ako sú otváracie dvierka alebo otočné gombíky, vám umožnia variť spolus vašimi malými kamarátmi. To dieťaťu uľahčí pochopenie pravidielhygienickej práce. Hranie rolí má pozitívny vplyv na manuálne zručnosti akoordináciu batoľaťa.

Kuchynkamá veľa gombíkov a dvierok, ktoré umožnia už niekoľkoročným deťom rozvíjaťmotoriku a reflex pri uchopovaní predmetov rôznych tvarov. Pracovná doskaje biela, s umývadlom a sivými úchytkami.

Funkciekuchyne:

-dvojitý horák je napájaný batériami, vydáva zvuky varenia a kúrenia.

-digestor je umiestnený nad sporákom, vydáva realistické zvuky a má svetlo,dokonca aj v tme bude môcť batoľa zhodnotiť svoj riad.

-výrobník ľadových kociek, po vložení batérie dovnútra budete počuťcharakteristické zvuky pri stlačení tlačidla

-nad doskou stola sú vešiaky na príbory

Sadaobsahuje prvky, ktoré je možné pripraviť na raňajky alebo večeru. Skvelesa hodí do každého interiéru, najmä do detskej izby.

 

Komponentysúpravy:

-drez

-mikrovlnná rúra

-rúra

-chladnička

-Kapucňa

-drez

-Indukčná varná doska

-skrine

-nerezové kuchynské doplnky: hrniec s pokrievkou, kastról, príbor

 

Rozmerykuchyne Alicja a prvkov zostavy:

-výška kuchyne: 106 cm

-výška po vrch: 52 cm

-šírka kuchyne: 91 cm

-hĺbka kuchyne: 30 cm

-drez: 20 cm x 14 cm

-rúra: 30 cm x 35 cm

-mikrovlnná rúra - 30 cm x 18 cm

-chladnička: 96 cm x 30 cm

 

Rozmerykrabice:

35,5cm x 20 cm x 101 cm

Hmotnosťs balením:

21,5kg

Hmotnosťbez obalu:

20cm

Kuchynkaje v súlade s odporúčaniami výrobcu určená pre deti od  3 rokov . Dizajnprezentovaného sporáka je veľmi dobre premyslený, čo je vidieť pri pohľade najeho konštrukciu s prihliadnutím na otváracie skrinky a pohyblivé prvkypodporujúce rozvoj motoriky. Svetlá kuchyňa s príslušenstvommá  certifikát CE , je zabalená v originálnej kartónovej krabicis návodom, ktorý uľahčí samomontáž.

Prezentovanýset bol vyrobený  z ekologického a pevného materiálu , ktorým jedrevo. Jeho používaním pri realizácii projektu sa výrazne zvyšujebezpečnosť a komfort používania kuchyne na niekoľko rokov, ako aj životnosť aodolnosť zostavy voči poškodeniu.

 

Detské kuchynky
Detské kuchynky

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie