Kód produktu: 115200111299011000035201113
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
219.00€
Bez DPH: 182.50€

Prečo drevo?

Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produktneobsahuje žiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd aďalšie zlúčeniny prenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácievlhkosti, hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodudo okolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívneovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhomnečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dáľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámovýchštruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať sprefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov,najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené zdreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cenatýchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

Sada obsahuje:

Rám postele z borovicového dreva, natretývodným lakom.

Oceľová skrutky -  nábytkové doplnky

Matrac : rozmery 200x90x7 + poťah (prešívanáhypoalergénna tkanina z polyesteru + vlákno klimatizované + polyuretánová pena+ zips).

Rám - sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka rám z lamielz brezového dreva upevnený úchytom z PVC na kovovom páse systémom click -clack(rýchla montáž) .Nosnosť 100 kg.

Doska HDF.

Zásuvka - laminovaná drevotrieska.

Rukoväť z PVC

Valčekové kolesá.

Polomer zaoblenia R2.

Maximálne  zaťaženiestojana  je  100 kg.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie