Kód produktu: 11416011108801100000000001 sivá
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
179.00€
Bez DPH: 149.17€

Jednolôžkováposteľ HUGO 160x80 + matrac

 

Prečodrevo?

Drevonespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuje žiadne látky a chemickézlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeniny prenikajúce doživotného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti, hygroskopickosti -to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu do okolitého vzduchu. Jepríjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívne ovplyvňuje užívateľa. Pokrytývodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhom nečistôt. Nábytok z masívuvydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dá ľahko renovovať. Neexistujelepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámových štruktúr, ako sú postele.Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať s prefabrikovanou doskou MDF.čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov, najmä detí. Na rozdiel od MDFdosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené z dreva veľmi nízkej hodnoty akvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cena týchto výrobkov z MDF dosiekvzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

 

Sadaobsahuje:

 

1.Rám  postele z borovicového dreva , natretý vodným lakom. Univerzálne zábradlie -obojstranná montáž.

2.Oceľováskrutka -  nábytkové doplnky.

3.Rám- sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka rám z lamiel z brezového drevaupevnený úchytom z PVC na kovovom páse systémom click -clack (rýchla montáž).Nosnosť 100kg.

4.Matrac  : rozmery 160x80x7 + poťah (prešívanáhypoalergénna tkanina z polyesteru + vlákno klimatizácie + polyuretánová pena +zips).

5.DoskaHDF.

6.Rukoväťz PVC.  Zásuvka - laminovanádrevotrieska.

7.Valčekovékolesá.

8.Polomerzaoblenia R2.

Detské postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie