Kód produktu: 80714
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
17.50€
Bez DPH: 14.58€

KnihaHravá angličtina – kúzelné čítanie

Interaktívnaučebnica angličtiny pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, ktorá obsahujeviac ako 2200 zvukov a textov. Hravá angličtina je vhodná na výučbu anglickéhojazyka pre začiatočníkov, či mierne pokročilých. Vytvorte alebo rozšírte sislovnú zásobu zábavnou formou. Naučte sa správne vyslovovať anglické slovíčka ajednoduché vety. Hovoriaca kniha je nahovorená rodenými hovorcami, ale obsahujeaj kompletný slovenský preklad. Získané znalosti si môžete otestovať v kvízoch,ktoré sú rozdelené do troch kategórií podľa náročnosti.

 

OBSAHKNIHY:

 

ATHOME - V prvej kapitole si preberieme domov - jednotlivémiestnosti domu a pre ne charakteristické predmety a členov rodiny.

 

ATTHE COTTAGE - Každý z nás sa vydáva z času na čas nachatu. Zoznámime sa s jednotlivými predmetmi vo vnútri a v okolí chaty, rovnakoaj s niektorými činnosťami, ktoré sú pre život na chatke charakteristické.,

 

ATTHE ZOO - Návšteva v ZOO býva bohatá na zážitky. Naučte sa poanglicky jednotlivé zvieratká charakteristické pre ZOO a spoznajte jejnávštevníkov.

 

ATTHE MARKET - Mestský trh je rovnako bohatý na slovnúzásobu. Zistite v angličtine čo všetko predávajú jednotlivé stánky, zoznámte sas priľahlými obchodíkmi a okoloidúcimi občanmi.

 

ATSCHOOL - Škola prináša rozmanité možnosti. Naučte sa jednotlivépredmety používané v škole, spoznajte spolužiakov, alebo sa naučte základnéfarbičky a čísla. Samozrejme po anglicky.

 

ATTHE PARK - Zoznámte sa so všetkými postavičkami v parku, zistite čorobia a naučte sa po anglicky predmety, ktoré bývajú súčasťou parku.

 

SPRING/ SUMMER - Na tejto dvojstránke uvidíte jarnú a letnú scénu. Každáscéna obsahuje predmety a činnosti charakteristické pre dané obdobie, ktoré súpreložené do angličtiny.

 

AUTUMN/ WINTER - Na tejto dvojstránke uvidíte jesennú a zimnú scénu.Každá scéna obsahuje predmety a činnosti charakteristické pre dané obdobie,ktoré sú preložené do angličtiny.

 

Knižkunahovorila:

DominikaZeleníková

 

Ilustrácie:

MartinaLásková

 

Text:

HeatherMcGadie

 

Spev:

VeronikaBellová a Martina Lásková

 

Rozmeryknižky:

22,9cm x 26,9 cm

 

Knihafunguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi. Elektronická Albi ceruzkanie je súčasťou balenia. Je potrebné zakúpiť ju zvlášť.

 

Knihaje vhodná pre deti od 6 rokov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie