Kód produktu: 80343
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
57.00€
Bez DPH: 47.50€

Knihahravá angličtina s elektronickou ceruzkou

Hraváangličtina je vhodná na výučbu anglického jazyka pre začiatočníkov, či miernepokročilých. Vytvorte alebo rozšírte si slovnú zásobu zábavnou formou. Naučtesa správne vyslovovať anglické slovíčka a jednoduché vety. Hovoriaca kniha jenahovorená rodenými hovorcami, ale obsahuje aj kompletný slovenský preklad.Získané znalosti si môžete otestovať v kvízoch, ktoré sú rozdelené do trochkategórií podľa náročnosti.

 

Obsahknihy:

 

ATHOME- V prvej kapitole si preberieme domov - jednotlivé miestnosti domu a pre necharakteristické predmety a členov rodiny.

 

ATTHE COTTAGE - Každý z nás sa vydáva z času na čas nachatu. Zoznámime sa s jednotlivými predmetmi vo vnútri a v okolí chaty, rovnakoaj s niektorými činnosťami, ktoré sú pre život na chatke charakteristické.

 

ATTHE ZOO - Návšteva v ZOO býva bohatá na zážitky. Naučte sa poanglicky jednotlivé zvieratká charakteristické pre ZOO a spoznajte jejnávštevníkov.

 

ATTHE MARKET - Mestský trh je rovnako bohatý na slovnúzásobu. Zistite v angličtine čo všetko predávajú jednotlivé stánky, zoznámte sas priľahlými obchodíkmi a okoloidúcimi občanmi.

 

ATSCHOOL - Škola prináša rozmanité možnosti. Naučte sa jednotlivépredmety používané v škole, spoznajte spolužiakov, alebo sa naučte základnéfarbičky a čísla. Samozrejme po anglicky.

 

ATTHE PARK - Zoznámte sa so všetkými postavičkami v parku, zistite čorobia a naučte sa po anglicky predmety, ktoré bývajú súčasťou parku.

 

SPRING/ SUMMER - Na tejto dvojstránke uvidíte jarnú a letnú scénu. Každáscéna obsahuje predmety a činnosti charakteristické pre dané obdobie, ktoré súpreložené do angličtiny.

 

AUTUMN/ WINTER - Na tejto dvojstránke uvidíte jesennú a zimnú scénu.Každá scéna obsahuje predmety a činnosti charakteristické pre dané obdobie,ktoré sú preložené do angličtiny.

 

Knižkunahovorila:

DominikaZeleníková.

 

Rozmeryknižky:

22,9cm x 26,9 cm

 

Knihaje vhodná pre deti od 6 rokov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie