Kód produktu: 48742
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
20.00€
Bez DPH: 16.67€

KnihaMôj svet – kúzelné čítanie

Interaktívnanáučná knižka Môj svet z  edície Kúzelnéčítanie zavedie deti do sveta sedemročného chlapca Adama a jeho sestry Janky. Detisa v knihe zoznámia s Adamom a jeho rodinou. S Adamom navštívia babičku, pôjduna hory, zavítajú na letný tábor v podhradí a preskúmajú ďalšie miesta Adamovhosveta. Na stránkach knihy Môj svet nechýbajú zábavné kvízy, dialógy a básničky.

 

OBSAHKNIHY:

 

NÁŠDOM - Zoznámte sa s prostredím a blízkym okolím, kde býva Adama jeho rodina.

 

RÍNOK-Vydajte sa na miestny rínok a pozorujte ako plynie život na dedine. Je tamkostol, hostinec, škola, stánok so sladkosťami atď.

 

TÁBOR-Cez prázdniny navštívime tábor, zahráme si šípkovanú, pôjdeme na blízky zámokalebo dokonca poletíme balónom.

 

LETNÉHORY - Leto patrí aj výletom na hory. S celou rodinou navštívimekopce, vyvezieme sa lanovkou alebo nazbierame huby.

 

STATOK-Jeseň na statku prináša množstvo práce ale aj zábavy. Pozrieme sa do stodoly,do farmárskych potravín, do hostinca a všetko bude dopĺňať čulý ruch -prasiatka, kozy, koníky a sliepky.

 

 

MIKULÁŠ-Do mesta došiel Mikuláš a so sebou priniesol snehovú nádielku. Navštívte stánkyna námestí, klzisko, pozrite si betlehem alebo si vypočujte miestny zbor.

 

Hračkafunguje iba s použitím elektronickej ceruzky Albi. Elektronická Albi ceruzkanie je súčasťou balenia. Je potrebné zakúpiť ju zvlášť.

 

Knihaje vhodná pre deti od 4 rokov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie