Kód produktu: KREV1Z28X19M210003
Dostupnosť: Vypredané
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
24.00€
Bez DPH: 20.00€

CROSSOVÉ BICYKLE

Môžeme s určitosťoupovedať, že crossové bicykle sú všestranne využiteľné. Sú vhodným výberom domesta ale aj v náročnejšom teréne.

Všetko závisí od faktu,aký druh plášťa pneumatiky si klient vyberie. Najlepším riešením je strednášírka s plytším dezénom, ktorá zabezpečuje komfortnú jazdu mestom a poskytujerýchlosť po nerovnom teréne. Štandardne sú tieto bicykle vybavené kolesami s veľkosťou28. Silnou stránkou crossového bicykla je počet stupňov na prehadzovačoch.Vďaka prednému a zadnému prehadzovaču bezproblémovo zvládne prekonať výškovérozdiely, nerovný terén a umožnia prijemnú jazdu po všetkých zákutiach každéhomesta. Výhodou je možnosť pridania množstva doplnkov ako napr. blatníky čiúložný priestor.

Cross má niekoľkovlastností horského bicykla ako napr. odpruženú prednú vidlicu, ktorá zlepšujekvalitu jazdy v ťažkom teréne. Geometria rámu zabezpečuje jazdcovi pohodlnúpozíciu tela. Rámy corssových bicyklov sú vyrobené z alumínia, vďaka čomu súľahké. Modely na trhu sú v dámske a pánskej verzii. Bicykle tohto typu súvýbornou voľbou pre teenagerov, ktorí jazdia na bicykloch do školy a využívajúich aj mimo mestských komunikácií.

Ponúkame crossové bicykleznačiek, ktoré sú zárukou kvality: Vellberg, Kross, Kellys, Kands i Romet.

Hydraulické brzdy:

Brzdy tej najvyššej kvality s dôrazom na vašubezpečnosť. Hydraulické brzdy majú vyššiu schopnosť brzdenia ako mechanickébrzdy. Ich plynulosť počas riadenia a prispôsobivosť umožňujú komfortv akýchkoľvek podmienkach. Sú ideálnym riešením pre mnoho typov bicyklov.Hydraulické brzdy sú obľúbené profesionálmi ale aj amatérskymi cyklistami. Komfort a bezpečnosť tej najvyššej kvality zabezpečujúmateriály a dlhá životnosť produktu. Hydraulické brzdy poskytujú väčšiu silu a moduláciu bŕzdv porovnaní s inými typmi brzdových systémov, vďaka čomu si ichvyberá najväčšie množstvo klientov. Sú určené do všetkých podmienok, dokonca aj pri zvýšenejvlhkosti v náročnom teréne. Poskytujú bezpečnosť počas každej jazdya za každých podmienok.

                                                                                                                                                

Alumíniový rám:

Je určený pre všetkých, ktorí preferujú ľahkosť. Váha tohto typu rámu zvyšuje kvalitu jazdy. Obdivuhodná plastickosť alumínia v porovnaní  s oceľou a karbónom, umožňuje vytvoriť ergonomický tvar, ktorý zabezpečuje  väčší komfort počas používania.Vďaka svojim skvelým vlastnostiam siaha po tomto druhu rámov mnoho výrobcov a cyklistov.Pevnosť, ktorú zabezpečuje vhodná hrúbka jednotlivých elementov, spôsobuje, že rám je odolný voči poškodeniu a má dlhú životnosť.Pevná a trvácna konštrukcia umožňuje zvýšený komfort a bezpečnosť počas jazdy.

špecifikácia

Veľkosť kolesa     28 "

brzdy    V-Brake

Veľkosť rámu     19 "

Materiál rámu    hliník

Typ ráfika     hliník

Predná prehadzovačka     Shimano Tourney

Zadná prehadzovačka     Shimano Tourney

dynamo   

farba    Odtiene modrej

Typ bicykla
Krosové

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie