Výrobca: KROSS
Kód produktu: KREV4Z28X17W200003
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní
449.00€
Bez DPH: 374.17€

SHIMANOACERA – zadný prehadzovač

 

Prehadzovače triedy Shimano ACERA súvhodné pre všetky typy bicyklov.  Tátotrieda ponúka prehadzovače pre milovníkov trekingových, mestských či MTBbicyklov. Japonská firma SHIMANO ponúka spoľahlivé, kvalitné a trvácneprodukty.

Široká ponuka značky Shimano predstavujemnožstvo prehadzovačov, ktoré sa dokážu perfektne prispôsobiť rôznemu typujazdy. Moderná technológia výroby prehadzovačov ACERA ponúka ešte pohodlnejšiujazdu ako kedykoľvek predtým. Prehadzovače vyrobené z nehrdzavejúcejocele  sú garanciou dlhej životnostiproduktov.


SHIMANOTOURNEY – predný prehadzovač

 

Prehadzovače triedy TOURNEY sú ideálnymproduktom pre cyklistov, ktorí milujú tráviť víkendy v meste na bicykli.Kvalitné, univerzálne a cenovo výhodné prehadzovače naplnia očakávania ajtých najnáročnejších klientov.

Prehadzovače vyrobené z kvalitnýchmateriálov s pevnou stavbou tela a zárukou dlhej životnosti.Ergonomický tvar zabezpečuje komfortné používanie a zmenu nastavenia.


Mechanické kotúčové brzdy

Osvedčený a jednoduchý dizajn, ktorý zabezpečí bezproblémové používanie preskúsených cyklistov aj pre začínajúcich používateľov. Možnosť širokéhonastavenia brzdnej sily umožňuje prispôsobiť ju aktuálnym potrebám. Vďaka nimsa nemusíte báť náhleho brzdenia, a to ani na klzkom alebo bahnitom teréne!
     Umožňujú širokú moduláciu brzdnej sily - eštepohodlnejšia manipulácia prispôsobená vašim potrebám.
     Odolné voči poruchám - vďaka svojej spoľahlivosti abezpečnosti sú perfektné pre konkurencieschopnú jazdu.
     Ľahké nastavenie bez potreby špeciálnych nástrojov - tonespôsobí problém ani pre začínajúcich používateľov.
     Nerobte si starosti s obručami - brzdy súnamontované na náboji, vďaka čomu na rozdiel od V-bŕzd nenosia ráfiky.Tlmiče– tlmenie riadenia

 

Pohodlné riadenie v náročnoma nerovnom teréne je zásluhou tlmičov. Umožňujú pohodlné riadeniea predchádzajú neželaným otrasom počas jazdy po hornatom teréne, vďakačomu sa budete cítiť pohodlne v každej situácii.

Väčšia rýchlosť a dynamika riadeniavďaka optimálnemu využitiu energie z pedálovania. Mäkkosť jazdy eliminujeotrasy a umožňuje lepší pôžitok tak ako v meste, tak aj na nerovnompovrchu.

Odľahčenie pliec, ramien a zápästí.Tlmiče pomáhajú predchádzať otrasom a chránia pred úrazom počas jazdy, čímzabezpečujú pohodlnú jazdu bez akejkoľvek bolesti.

Tlmiče sú nenahraditeľné počas jazdy nahorských trasách a v náročnom teréne. Umožňujú absolútnu kontrolu nad riadením bicykla.


Zosilnenézapletené kolesá

 

Riešenie pre všetkých, ktorí vediaoceniť kvalitu a moderný dizajn. Pevná konštrukcia zabezpečuje komfortpočas jazdy v každom prostredí. Sú pevnejšie ako ich „klasická“ verziaa často preferovaným tovarom, vzhľadom na inovatívny a mohutnýdizajn. Predstavujú ideálne riešenie pre všetky typy bicyklov.

Špeciálne navrhnutý dizajn, ktorý saskladá z viacerých komôr, dodáva kolesu extra pevnosť a dlhúživotnosť. Ich pevnú konštrukciu oceníte najmä v sťažených podmienkach.

Dodatočná železná vrstva nakolese pomáha predchádzať akýmkoľvek poškodeniam aj počas dlhších ciest. Kolesású vyrobené z najlepších materiálov so zreteľom na detaily počas výroby.Duša a plášť má na tomto druhu kolesa lepšiu priľnavosť. Vďaka tomu, nieje po každej dlhšej jazde potrebný servis kolies.


Alumíniovýrám

 

Je určený pre všetkých, ktorí preferujúľahkosť. Váha tohto typu rámu zvyšuje kvalitu jazdy. Obdivuhodná plastickosťalumínia v porovnaní  s oceľoua karbónom, umožňuje vytvoriť ergonomický tvar, ktorý zabezpečuje  väčší komfort počas používania.

Vďaka svojim skvelým vlastnostiam siahapo tomto druhu rámov mnoho výrobcov a cyklistov.

Pevnosť, ktorú zabezpečuje vhodná hrúbkajednotlivých elementov, spôsobuje, že rám je odolný voči poškodeniu a mádlhú životnosť.

Pevná a trvácna konštrukciaumožňuje zvýšený komfort a bezpečnosť počas jazdy.
28 palcovékolesá pre bicykle

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobrezvolené, majú nepopierateľný vplyv na kvalitu jazdy. 28-palcové kolesá súurčené pre trekkingové, mestské a crossové bicykle. Je to špičkový produktstarostlivo vyrobený z najlepších materiálov. Ideálne pre tých, ktorí si ceniarýchlosť a pohodlie. Pre nadšencov a pre všetkých tých, ktorí si chcú počasjazdy vychutnať oddych a pohodlie.
    Priemer ráfika 622 mm - vďakatomuto priemeru kolesá výrazne absorbujú nerovnosti povrchu. Všetko preto, abyste mohli robiť to, čo máte radi, tak, ako chcete!
    Bezpečná jazda - väčšípriemer poskytuje lepšiu priľnavosť. Vylepšený kontakt so zemou znamená, žebicykel jazdí s istotou a bezpečne aj za nepriaznivých podmienok
    Trasu môžete poraziť hneď- s 28-palcovými kolesami, ktoré výrazne zlepšujú jazdnú dynamiku, sa vždydostanete kamkoľvek budete potrebovať.Značka KROSS

 

Bola založená v roku 1990 v Przasnysz.Spočiatku to bol obchod, ktorý sa rýchlo zmenil na sklad a potom závod navýrobu bicyklov. V súčasnej dobe je známy a oceňovaný odborníkmi ajcyklistickými nadšencami. Ponúka širokú škálu výrobkov. Nájdeme medzi nimimestské bicykle, turistické bicykle, horské bicykle, elektronické bicykle adetské bicykle. Okrem toho spoločnosť KROSS ponúka celý rad oblečenia, častí adoplnkov pre bicykle. Vďaka moderným materiálom a dizajnu, ktoré vybraliskúsení inžinieri, sa bicykle KROSS oplatí odporúčať.


Špecifikácia

 

Rám: Hliník LITE

Rozmer rámu: 17"

Vidlica: SRSUNTOUR NEX (SKOK 63mm)

Predný / zadný náboj: JOYTECH D041DSE / JOYTECH D142TSE

Pneumatiky: MITASV84 GRIPPER (28"X1,6", REFLEX)

Ráfiky: KROSS(hliník, dvojité steny)

Prehadzovačkapredná / zadná: SHIMANOTOURNEY FD-TY710 / SHIMANO ACERA RD-M360

Brzdy predné / zadné: TEKTRO DISC MD M-300 (mechanické)

Brzdová páka: SHIMANOST-TX800 (mechanická)

Prehadzovačky: SHIMANOST-TX800 (3X8)

Korba: SRSUNTOUR (48/38/28TX170MM)

Reťaz: SHIMANO CN-HG40

Kazeta/ Voľnobeh: SHIMANO ALTUS CS-HG31-8 (11-32T)

Volant: hliník640mm, priemer 31,8mm

Podpora riadenia: hliník,(90mm, 7°)

Podpora sedla: hliníkodpružený (300mm, 27.2mm)

Sedlo: SELLEROYAL SHADOW

Držadlá: HERRMANSOXY

Pedále: FP-917N


Typ bicykla
Krosové

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie