Kód produktu: IK_KX5428_2
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
14.00€
Bez DPH: 11.67€

Magnetické puzzle kniha obliekať bábiku


Detská fantázia je určite mimoriadne bujná! Niekedy však môže potrebovať určitú stimuláciu, aby úplne roztiahla krídla!

Na tento účel je magnetická skladačka ideálna na stimulovanie kreativity vášho dieťatka a jej neuveriteľné rozvinutie!

Dôležitou vlastnosťou úspešnej hračky je, že upúta pozornosť batoľaťa! Táto skladačka s tým nebude mať žiadne problémy, a to všetko vďaka veľmi živým, pekným farbám, ktoré dodávajú hračke jedinečné čaro!

Pravidlá používania hračky sú veľmi jednoduché! Jednoducho otvorte balenie tak, aby doska predstavovala dievča, a pridajte magnetky na oblečenie podľa vlastného výberu!

To vám umožní vytvoriť veľmi rozmanité a jedinečné scény! Jediným obmedzením môže byť fantázia vášho dieťaťa, ktorá sa určite rozvinie v okamihu, keď ju vaše dieťatko začne používať!

Nechajte svoje dieťa stať sa stylistom! Magnetické puzzle predstavujú rôzne druhy oblečenia, účesov a topánok! Cieľom hry je obliecť dievčatko zobrazené na magnetickej tabuli!

A ak si malý štylista nevie sám vymyslieť žiadne oblečenie, na pomoc mu prídu priložené kartičky s pripravenými vzormi! Na začiatok sa vám určite bude hodiť trocha inšpirácie!

Hračka poskytne veľa príjemných hodín zábavy aj pre celú rodinu a bude mať skvelý vplyv na pozitívne formovanie rodinných vzťahov.

Vytváranie rôznych pútavých vzhľadov je skvelé pre estetické cítenie vášho dieťaťa a naučí ho tiež, ako si samo vybrať oblečenie! Nepochybne ich to povzbudí, aby sa obliekali sami!

Napriek tomu, že je hračka veľmi jednoduchá, má veľkú vzdelávaciu hodnotu. Predovšetkým bude rozvíjať fantáziu a kreativitu vášho dieťatka a presné usporiadanie vzorov bude výzvou, čo bude mať pozitívny vplyv na presnosť jeho prstov a rúk.

Vytváranie obrázkov bude skvelým podnetom pre rozprávanie príbehov, ktoré podporí rozvoj reči dieťaťa.

Vďaka použitým materiálom sa nemusíte obávať poškodenia výrobku!


Obsah sady:

  • Box s magnetickou tabuľou
  • 6 kariet (12 vzorov na usporiadanie)
  • 51 hádaniek

Materiál: kartón

Výška dievčaťa na magnetickej tabuli: 12 cm

Rozmery balenia: 26,5 cm x 19 cm x 3,5 cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie