Výrobca: KOZBIKE
Kód produktu: 26K33-S1CZ+
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní
Doprava: Zdarma
189.00€
Bez DPH: 157.50€

Dostupné možnosti

Retro bicykle sú určené na prepravu po rovinatom povrchu. Sú skvelým dopravným prostriedkom na presun do práce, školy či na nákupy. Kostra mestského bicykla má v porovnaní s inými bicyklami vysoko položené riadidlá a nižšie posadené sedadlo. Takáto stavba bicykla zaručuje pohodlnú pozíciu počas jazdy, čo výrazne vplýva na rozhľad počas bicyklovania.


Oceľovýrám

 

Nestarnúca a overená klasika!Producenti sa vracajú k roky overeným oceľovým konštrukciám rámov.V porovnaní s alumíniovými a karbónovými konštrukciami, súoceľové rámy takmer nezničiteľné a veľmi pohodlné. Oceľ má výbornévlastnosti a jazde dodá pocit komfortu počas cesty po nerovných povrchoch.

Tento typ konštrukcie disponuje vysokouschopnosťou tlmiť akékoľvek nerovnosti na ceste. Cena a kvalita oceľovýchrámov zabezpečí pohodlnú jazdu a dlhú životnosť bicykla. Oceľ je kvalitnýmmateriálom, ktorý poskytuje pocit bezpečia a pevného tela bicykla.

Bicykel bez prehadzovačiek

 

Vďaka svojej jednoduchej, tradičnejkonštrukcii a bez údržby je to spoľahlivá voľba pre fanúšikov tlmenejšej jazdy.Správne zvolený prevodový pomer je optimálne prispôsobený tak, aby saprispôsobil rozmanitému terénu mestskej džungle a poskytol vám pohodlnú jazdu,aby ste nemuseli vynaložiť zbytočné úsilie na riadenie vášho bicykla.

 

Ľahkosť a pohodlie. Na rozdiel odvysokorýchlostných bicyklov nie je v prípade bicyklov Singlespeed, ktoré majúiba jeden prevodový pomer, potrebné použiť niekoľko komponentov zariadenia, akonapríklad rukoväte, brnenie alebo kazety. Vďaka tomu je bicykel zredukovaný oniekoľko kilogramov, pohyblivejší a pohodlnejší na jazdu

Spoľahlivosť. Jednoduchý dizajn a odolnékomponenty, z ktorých je pohon vyrobený, ho robia spoľahlivým. Výberom bicyklaSinglespeed si môžete užiť bezproblémovú prevádzku po mnoho rokov.Brzdytorpedo + V-brake

 

Tento typ brzdového systému vámzabezpečí možnosť brzdenia dvoma nezávislými spôsobmi. Vďaka tomuto typu bŕzdmôžete sami korigovať silu spomalenia a zastavenia  a každú nečakanú situáciu zvládnete bezproblémov. Oba typy bŕzd v sebe spájajú silu a spoľahlivosť, vďakačomu bude vaša jazda komfortná a bezpečná.

Ide o tradičný brzdový systém.Overený spôsob brzdenia v podobe kontry je spoľahlivý nezávisle odaktuálnych atmosférických podmienok, vďaka čomu vás neprekvapí žiadne počasie.

Rýchla reakcia brzdového systému typuV-brake umožňuje pohotovú reakciu v každej situácii.

Spojenie oboch typov bŕzd vyrobenýchz kvalitných materiálov zabezpečuje bezpečnú jazdu a dlhú životnosťproduktu.Špecifikácia

 

Rám:Oceľ HI-TEN, typ labuť

Rozmerrámu: 18"

Vidlica: Oceľ

Prehadzovačky: 1 prevodový

Predná/ zadná brzda: V-brakehliník / Torpédo (v pedáloch)

Korba: Jednoradová

Suport: Na ložiskách

Predný/ zadný náboj:Oceľ

Voľnobeh: 1 radový

Ráfiky: Vystužené, hliníkové

Pneumatiky: 26x1,75

Volant: Oceľová retro lastovička

Podporariadenia: Oceľ

Sedlo: Biele na spružine

Pedále: Plastové

Vybavenie: blatníky, nosič, stojan, krytreťaze, LED osvetlenie

 
ROZLIŠUJEME TIETO TYPYBICYKLOV

 

-MESTSKÉ BICYKLE, určenéna prepravu v meste.

-HORSKÉ BICYKLE súurčené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov jecharakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšomteréne.

-TREKINGOVÉ BICYKLE inaknazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností.Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementovnapr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhýchciest. 

-CESTNÉ BICYKLE súnavrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu.Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čovýrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

 -CROSSOVÉ BICYKLEsú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodnéna jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách.Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

 -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a vekudieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle sveľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavenépomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

 -FITNESS BICYKLEide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

 

 V našom obchodenájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet,Arkus, Kross, Kands, Goetze, Lavida a Kozbike. Neviete ako si vybrať aktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis akosi najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.
Typ bicykla
Mestské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie