Výrobca: KOZBIKE
Kód produktu: 26K48-S3CZ
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
249.00€
Bez DPH: 207.50€

Dostupné možnosti

Retro bicykle sú určené na prepravu po rovinatom povrchu. Sú skvelým dopravným prostriedkom na presun do práce, školy či na nákupy. Kostra mestského bicykla má v porovnaní s inými bicyklami vysoko položené riadidlá a nižšie posadené sedadlo. Takáto stavba bicykla zaručuje pohodlnú pozíciu počas jazdy, čo výrazne vplýva na rozhľad počas bicyklovania.


Oceľovýrám

 

Nestarnúca a overená klasika!Producenti sa vracajú k roky overeným oceľovým konštrukciám rámov.V porovnaní s alumíniovými a karbónovými konštrukciami, súoceľové rámy takmer nezničiteľné a veľmi pohodlné. Oceľ má výbornévlastnosti a jazde dodá pocit komfortu počas cesty po nerovných povrchoch.

Tento typ konštrukcie disponuje vysokouschopnosťou tlmiť akékoľvek nerovnosti na ceste. Cena a kvalita oceľovýchrámov zabezpečí pohodlnú jazdu a dlhú životnosť bicykla. Oceľ je kvalitnýmmateriálom, ktorý poskytuje pocit bezpečia a pevného tela bicykla.

Zadnýprehadzovač SHIMANO NEXUS 3 –viacrýchlostný náboj

 

Shimano NEXUS 3 ponúka moderné riešeniev podobe viacrýchlostného náboja. V ponuke sa nachádzajú verzies troma a siedmimi prevodmi. Produkt je vyrobený z odolnýcha trvácnych materiálov, ktoré umožňujú pohodlnú jazdu.

Všetky elementy  okrem pastorku viacrýchlostného náboja súukryté pod chráničom, čo účinne chráni pred znečistením a zabezpečujeodolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Jednoduchá obsluha vďaka jednej páčkeurčenej na zmenu prevodu zabezpečí ľahšiu a komfortnú obsluhuprehadzovačov.

Vďaka novému NEXUS 3, je zmena prevodovmožná počas jazdy ale aj počas stoja napr. na semafore. Táto funkciu vám pomôžezískať dynamiku a nestrácať drahocenný čas.

Všetky elementy produktu sú vyrobenéz najlepších materiálov pod dohľadom skúsených odborníkov. Kvalitaponúkaného náboja je na najvyššej úrovni, stvorený pre ozajstných milovníkovcyklistiky.
Brzdytorpedo + V-brake

 

Tento typ brzdového systému vámzabezpečí možnosť brzdenia dvoma nezávislými spôsobmi. Vďaka tomuto typu bŕzdmôžete sami korigovať silu spomalenia a zastavenia  a každú nečakanú situáciu zvládnete bezproblémov. Oba typy bŕzd v sebe spájajú silu a spoľahlivosť, vďakačomu bude vaša jazda komfortná a bezpečná.

Ide o tradičný brzdový systém.Overený spôsob brzdenia v podobe kontry je spoľahlivý nezávisle odaktuálnych atmosférických podmienok, vďaka čomu vás neprekvapí žiadne počasie.

Rýchla reakcia brzdového systému typuV-brake umožňuje pohotovú reakciu v každej situácii.

Spojenie oboch typov bŕzd vyrobenýchz kvalitných materiálov zabezpečuje bezpečnú jazdu a dlhú životnosťproduktu.Špecifikácia

 

Rám:Oceľ HI-TEN, typ labuť

Rozmerrámu: 18"

Vidlica: Oceľ

Prehadzovačky: 3 prevodový

Predná/ zadná brzda: V-brakehliník / Torpédo (v pedáloch)

Korba: Jednoradová

Suport: Na ložiskách

Predný/ zadný náboj:Oceľ / Shimano NEXUS 3

Voľnobeh: 1 radový

Ráfiky: Vystužené, hliníkové

Pneumatiky: 26 x 1,75

Volant: Oceľová retro lastovička

Podporariadenia: Oceľ

Sedlo: Na spružine

Pedále: Plastové

Vybavenie: blatníky, nosič, stojan, krytreťaze, LED osvetlenie

 
ROZLIŠUJEME TIETO TYPYBICYKLOV

 

-MESTSKÉ BICYKLE, určenéna prepravu v meste.

-HORSKÉ BICYKLE súurčené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov jecharakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšomteréne.

-TREKINGOVÉ BICYKLE inaknazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností.Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementovnapr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhýchciest. 

-CESTNÉ BICYKLE súnavrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu.Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čovýrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

 -CROSSOVÉ BICYKLEsú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodnéna jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách.Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

 -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a vekudieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle sveľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavenépomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

 -FITNESS BICYKLEide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

 

 V našom obchodenájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet,Arkus, Kross, Kands, Goetze, Lavida a Kozbike. Neviete ako si vybrať aktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis akosi najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.

 

Typ bicykla
Mestské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie