Kód produktu: 11816011111801109850000001 Sivá Super Hero
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní pre SR
Doprava: Zdarma
209.00€
Bez DPH: 174.17€


Jednolôžková posteľ LUKI 1 80x160

 

Prečo drevo?

Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produkt neobsahuježiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd a ďalšie zlúčeninyprenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácie vlhkosti,hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodu dookolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívneovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhomnečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dáľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámovýchštruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať sprefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov,najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené zdreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cenatýchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

01. DREVENÝ RÁM

Na výrobu rámov postelí používame prírodné drevo, vďakaktorému sú naše postele stabilné a odolné.

02. FLEXNÝ RÁM

Flexibilný drevený rám jednolôžka zaistí vášmu dieťaťupohodlný a bezpečný spánok.

03. VODNÝ LAK

Vo výrobnom procese používame okrem iného laky na vodnejbáze. Výsledkom je, že naše postele majú odolný a bezpečný povlak.

04. DVIERKA

V posteli sú dvierka, do ktorého môžete ukryť napríkladhračky. Nemá spodnú dosku. Vrchná časť postele je vyrobená z MDF.

05. BEZPEČNÉ ŠRÓBY

Dbáme na detaily, a preto skrutky v našich jednolôžkovýchposteliach nie sú len ozdobným prvkom, ale poskytujú aj pevné spoje.

06. UNIVERZÁLNE ZÁBRADLIE

Naše postele sú univerzálne. O polohe zábradliarozhodujete pri montáži. Môže byť vľavo aj vpravo.

 

Sada obsahuje:

Luki 1 jednolôžko

1 penový matrac 160x80 s poťahom

1 rám matraca

Bezpečné zábradlie

Posuvné dvierka

 

Detské postele
Postele

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie