Kód produktu: IK_KX5496_1
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
11.00€
Bez DPH: 9.17€

UMELECKÉ AKRYLOVÉ FARBY VIACFAREBNÉ 24 TUB


Prebuďte v sebe skutočného umelca!

Vytvorte nádherné obrazy! Preneste svoje myšlienky na papier!

Akrylové farby sú skvelé pre začiatok krásneho dobrodružstva s maľovaním, ako aj pre skúsenejších umelcov!

Krásne, sýte a plné farby sú ideálne na vytváranie žiarivých, pútavých obrazov! Zmiešajte ich s čiernou alebo bielou a vytvorte farby, ktoré dokonale navodia atmosféru tajomna a hrôzy.

Výber až 24 rôznych farieb vám umožní vytvoriť množstvo jedinečných obrazov a experimentovať a objavovať nové techniky!

Vďaka veľkej kapacite každej tuby môžete tvoriť s plným sústredením bez obáv, že nebudete mať dostatok farby na ďalší dôležitý ťah.

Optimálna konzistencia farieb zaistí, že každý ťah štetcom bude presný a precízny, a navyše si pri ňom užijete veľa zábavy.

Hustá farba ľahko prekryje spodné vrstvy, takže môžete bez najmenších ťažkostí premaľovať pozadie a zakryť drobné chyby, alebo ako ich nazval Bob Ross, "malé, šťastné nehody".

Vysoká kvalita farieb vám umožní bezchybne zachytiť krásu vysokých hôr pokrytých snehom a zelených lúk iskriacich kvetmi, takže vaše obrazy budú pútať pozornosť každého, kto pôjde okolo.

Správna hustota každej farby zabezpečí optimálnu kryciu schopnosť na všetkých povrchoch! Tvorte pohodlne na papier, napodobňujte najväčších majstrov prelievaním svojej kreativity na plátno alebo drevo, alebo ako Michelangelo vytvárajte jedinečné fresky na omietke! Jediným limitom je vaša fantázia!

Krátky čas schnutia farieb umožňuje pohodlné a príjemné maľovanie. Nebojte sa, ak práve nanesenú vrstvu rozmažete, pretože by mala byť za minútu suchá!

Ak sami nemaľujete, môžete k tomu povzbudiť svoje dieťa! Umenie má mnoho výchovných vlastností, ktoré pomôžu v každodennom živote!

Každý ťah štetcom pozitívne ovplyvní manuálne zručnosti malého umelca. Zlepší sa jeho koordinácia oko-ruka a jemná motorika, zvýši sa presnosť pohybov ruky.

Tvorba vlastného obrazu pomôže zahnať všetky starosti a nervy, očistí telo od negatívnych emócií! Na konci maľovania budete vy alebo vaše dieťa pociťovať úžasný pokoj!

Maľovanie je úžasná vášeň pre ľudí všetkých vekových kategórií! Presvedčte sa o tom sami!


Súprava obsahuje 24 farieb v rôznych farbách.

Kapacita 1 farby: 12 ml

Rozmery balenia: Rozmery balenia: 26 cm x 22 cm x 2 cm

Balené v kartónovej krabici.Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie