Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 9450
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
59.00€
Bez DPH: 49.17€

Veľký drevený futbalový stôl na stolnýfutbal

 

Vneste do svojho domova vzrušenie zfutbalového ihriska! Pozrite sa, kto strelí viac gólov a koho tím sa dostane dofinále a vyhrá majstrovstvá sveta. S touto hrou zistíte všetko rýchlo - avýsledok bude závisieť iba od vás! Stolný futbal je už mnoho rokov známou aobľúbenou hrou, no napriek tomu neustále vzbudzuje skutočné, horúce emócie.Veríme, že každý futbalový fanúšik by mal mať takú tabuľku - vek nie jedôležitý, počíta sa len ochota zabaviť sa!

 

 

Na to, aby ste mohli začať zápas, musítezbierať tímy-čím viac hráčov, tým bude turnaj reálnejší a napínavejší, alemôžete pokojne začať hru jeden na jedného. Pravidlá zápasu sú zrejmé - každý sivyberie svoje farby, postaví sa na pravú stranu a ... gól! Praktické,protišmykové gombíky dobre padnú do rúk, takže s barmi sa dá ľahko pohybovať sfutbalovým tímom. Drevené, vysoké stojany chránia trávnik, aby lopta nevypadlaz poľa. Hneď za brankármi sú diery po loptičkách, kde sa strieľajú góly.Konštrukcia ihriska pre hračky obsahuje dva počítadlá gólov, ktoré sa nastavujúručne - na každej strane je stupnica s číslami od 0 do 9, ktorá uľahčí kontroluvýsledkov počas zápasu.

 

Vysoko kvalitný materiál, z ktorého jehračka vyrobená, je zárukou dlhodobého používania. Vďaka svojim vlastnostiam apremyslenej štruktúre sa stôl ľahko udržiava v čistote, čo je zodpovedné zavysokú bezpečnosť a hygienu vyplývajúcu z jeho používania. Veľkosť hraciehopoľa vám umožňuje hrať hry aj v malých miestnostiach - bude to neobvyklý,originálny dekoratívny prvok interiéru.

 

Stolný futbal je určený všetkýmfutbalovým nadšencom, ktorí dosiahli 6 rokov. Futbalový stôl je vyrobený zcertifikovaných materiálov a označený v súlade s platnou normou EN71. Stôl jezabalený vo veľkej kartónovej škatuli, čo z neho robí perfektný darček.

 

Rozmery setových prvkov:

- futbalista: 8 cm,

- dĺžka stolu: 70 cm,

- šírka stolu: 36 cm,

- výška stolu: 63 cm.

 

Veľkosť balíka:

 

72 cm x 8 cm x 36 cm

 

Stolné futbaly
Stolné futbaly

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie