Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 6838
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
24.00€
Bez DPH: 20.00€

Vedecká súprava 5v1

Ponúkame perfektnú sadu pre milovníkov vedy a experimentov. Súprava sa skladá z piatich súprav. Prvá sada umožní vášmu dieťaťu dozvedieť sa o chémii a pochopiť, ako funguje. 

Solárna sada je hračka vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Deti sa zvyčajne zaujímajú o to, čo je v dnešnej dobe nové v technológii! Preto často kladú veľa otázok alebo rozoberajú zariadenia. S touto skvelou súpravou nechajte svoje dieťa zvedavé, kreatívne a ukážte svoje dizajnérske schopnosti. Sada obsahuje veľkú solárnu batériu a elektrický motor. Súčasťou balenia je návod, aby s montážou sady nebol problém. Solárna súprava je úplne rozložiteľná, rovnaké časti je možné znovu použiť na výrobu ďalšieho zaujímavého modelu. Medzi zostaviteľné modely patria robot, tank, škorpión.

Perfektná vzdelávacia hračka pre vaše dieťa. Najskôr musíte zostaviť štruktúru solárneho panelu, pripojiť motor a potom ostatné časti. Hračka obsahuje rozsiahlu užívateľskú príručku, v ktorej máte krok za krokom pokyny, ako vytvoriť robota. Tento produkt je poháňaný slnkom. Robot sa pohybuje na priamom slnku. Toto umožňuje dieťaťu tvorivé a zaujímavé hry. Hračka dokonale učí, ako používať obnoviteľné zdroje energie, a ukazuje, aké je to dôležité. Jednotlivé prvky súpravy sú zložené so západkou. Pavúk má osem skrížených nôh, ktoré reprodukujú jeho plazenie.

Každé dieťa, ktoré miluje tvorivé hry a vytváranie vlastných diel, bude nadšené z novej sady na vytváranie vlastných prehistorických jantárov. Malý dobrodruh sa bude môcť pochváliť kameňom, do ktorého bol prilepený hmyz z čias, keď po svete chodili dinosaury! Vďaka tejto súprave môže dieťa zmeniť svoju izbu na mini laboratórium. 

Táto jedinečná a úžasná súprava “Rocket Ball” skúma energiu a balistiku. Pomocou tejto vedeckej súpravy raketových loptičiek si môžete vytvoriť svoje vlastné nadzvukové odrážajúce lopty! Deti objavia vedu o elastických materiáloch i odpaľovacích zariadeniach zotrvačnej energie. Okrem toho sa učia o flexibilite, polyméroch, energii a pohybe. Vedecké poznatky zohrávajú dôležitú úlohu v každodennom živote. Preto je učenie o prírodných vedách dosť dôležité. A táto sada vám umožňuje učiť sa a hrať súčasne!

 

Súčasti súpravy:

- vedecká súprava na učenie chémie

- súprava solárneho robota

- súprava solárneho pavúka

- sada hmyzu v jantári

- vzdelávacia sada balistiky

Rozmery balenia:

41 cm x 31 cm x 7 cm

 

Súprava je určená pre deti staršie ako 8 rokov. 

Sada má certifikát CE a je v súlade s normou EN 71. Je zabalená v kartónovej škatuli, čo z nej robí perfektný darček.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie