Výrobca: LEAN TOYS
Kód produktu: 7692
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní
89.00€
Bez DPH: 74.17€

Toaletnýstolík Drevené zrkadlo ružové srdce

Drevený,ružový toaletný stolík s obrovským zrkadlom poteší každú malú slečnu, každédievčatko chce mať miesto, kde zo seba urobí boha. Malá princezná tak môžesmelo napodobňovať svoju mamu či sestričku. Toaletný stolík je mimoriadneštýlový a býva kľúčovým prvkom v izbe každého mladého stylistu!

Vtoaletnom stolíku je nainštalované bezpečné okrúhle zrkadlo. V centrálnejčasti toaletného stolíka má výsuvnú zásuvku na šperky alebo inépoklady. Dievčatá sa môžu hrať na salón krásy alebo nakozmetičku. Sada obsahuje štetec, fén, parfum, rúž, lak na nechty aotváraciu figurínu so zrkadlom a očné tiene. Všetko je vyrobené zdreva. S týmito krásnymi doplnkami môžete vytvoriť úžasné účesy a make-up.

Okremtoho je k toaletnému stolíku pripevnená  krásna stolička . Celéje to zdobené vzormi srdiečok a zlatými prvkami, bude to perfektný doplnok dodetskej izby.

Dajtesvojmu dieťaťu úžasný darček.

Rozmery:

-výška toaletného stolíka - 93 cm

-výška po vrch - 49 cm

-šírka - 33 cm

-dĺžka - 50 cm

Rozmerystoličky:

Rozmer29 cm x 29 cm x 26 cm

Rozmerykrabice:

44,5cm x 22,5 cm x 50,5 cm

Hmotnosťs obalom : 8,5 kg

Hmotnosťbez obalu:   7,6 kg

Podľaodporúčaní výrobcu je určený pre deti od  3 rokov . Dizajnprezentovaného toaletného stolíka je veľmi dobre premyslený, čo je vidieť užpri pohľade na jeho konštrukciu, ktorá obsahuje otváracie skrinky a pohyblivéprvky podporujúce rozvoj motoriky. Svetlá kuchyňa s príslušenstvommá  certifikát CE , je zabalená v originálnej kartónovejkrabici, ktorej súčasťou je návod na uľahčenie vlastnej montáže.

Prezentovanýset je vyrobený  z ekologického a pevného materiálu , ktorým jedrevo. Jeho používaním pri realizácii projektu sa citeľne zvyšujebezpečnosť a komfort používania už niekoľkoročným dieťaťom, ako aj životnosť aodolnosť súpravy proti poškodeniu.

 

Drevené hračky
Drevené hračky

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie