Výrobca: Bestway
Kód produktu: 5614V
Dostupnosť: Skladom
(Ihneď k odberu na predajni v Tvrdošíne)
Dodacia lehota: Objednávku do 14:00 posielame v ten istý deň pre SR
Doprava: Zdarma
469.00€
Bez DPH: 390.83€

Rámový záhradný bazén s rozmermi 396 x 107 cm a objemom 11133 l poskytne blažené ochladenie v horúcom dni. Senzačný okrúhly bazén spôsobivými rozmermi vám umožní relaxovať a zabaviť sa pre celúrodinu. Vďaka prístrešku zahrnutému v súprave môžu bazén používať ajľudia, ktorí neradi alebo nemôžu intenzívne opaľovať.

Rám bazénu Power Steel ™ je vyrobený z kovu odolného vočidažďu a zmenám poveternostných podmienok. Systém Seal & Lock použitýv ráme zaisťuje bezpečné a stabilné spojenie prvkov rámu a zabraňujekorózii v mieste spoja kov na kov. 

Bazénová nádrž z materiálu Tritech ™- materiál pozostávajúci z jadravyrobeného z polyesterovej sieťoviny a dvoch vrstiev PVC s vysokouhrúbkou. Materiál Tritech ™ sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou aodolnosťou. Svetlá ratanová potlač na vonkajšej strane bazénazvyšuje estetiku spracovania a urobí z bazénu štýlový doplnok záhradnéhopriestoru. 

Pripojený vrchlík ochráni používateľov pred príliš intenzívnymslnečným žiarením. Vďaka nej sa na chvíľu skryjete pred lúčmi bez toho,aby ste opustili príjemnú, chladnú vodu. 

Kovový  rebrík  umožňuje ľahký vstup a výstup zbazéna. Dodatočná funkcia rebríka - zdvíhanie schodov, zabráni deťompoužívať bazén bez dozoru dospelých.

O čistotu vody sa postará pribalené čerpadlo s filtrom , vďakaktorému si budete môcť užiť lenivosť v zdravej vode dlhšie. 

Dávkovač ChemConnect ™ udržuje čistú a zdravúvodu udržiavaním stabilnej úrovne chlóru, ktorý je rovnomerne distribuovaný pocelom bazéne. 

Vďaka krytu, ktorý je súčasťou sady  , môžete ľahkochrániť bazén pred pevnými nečistotami - kúskami trávy, lístia alebohmyzu. 

Do takého bazéna sa zmestí 11 133 litrov vody, čo dáva veľa možností na zábavu,vč. budete sa môcť potápať bez problémov. Pre ľahké vyprázdnenie jezabudovaný vypúšťací ventil s reguláciou prietoku. 

Sada
obsahuje : - bazén s rozmermi 396 x 107 cm,
- strechu (prístrešok),
- čerpadlo s objemom 2006 l / h # 58383,
- filter čerpadla typu II # 58094,
- hadice čerpadla, 
- sitká a svorky ,
- bezpečný rebrík, 
- dávkovač ChemConnect ™,
- kryt bazéna, 
- opravná záplata, 
- príručka

Najdôležitejšie vlastnosti bazénu:
Použitie najnovších technológií v bazéne zvyšuje jeho odolnosť a pevnosť. 
Okrúhly bazén sa ľahko montuje, zvyšuje sa stabilita konštrukcie a plytvá samenej miesta - bazén nevyžaduje bočnú oporu. 
Bazén je možné zmontovať bez použitia náradia!

Nový produkt, pôvodne zabalený, krytý zárukou výrobcu. 

Priemer

396 cm

hĺbka

107 cm

váha

51,8 kg

kapacita

11 133 l

čerpadlo

2006 l / h

filter

typu II

rozmer balenia

115 x 54 x 35,5 cm

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty