Kategórie


Pre rodičov je najväčšou prioritou šťastie detí. Už pred ich narodením zabezpečia kolísku, ba dokonca aj zopár malých hračiek, s ktorými sa neskôr môžu hrať. Deti však rastú ako voda a v každom období ich detstva je nutné rozvíjať ich zmysly a talent. A práve preto sme tu my!


V našom kráľovstve hračiek nájdete všetko, čo vaše dieťa potrebuje. Pre najmenších máme na výber odrážadlá, hračky do vody, hrýzadlá, plyšové hračky či chodítka .Ak vaše deti sfúkli už zopár sviečok na torte, môžete ich potešiť hračkami, ktoré sú vhodné ich veku. Bláznivé dni môžu zažívať skákaním na trampolíne alebo zábavou v bazéne.S našimi hračkami môžete splniť sen svojich ratolestí.


Pre chlapcov ponúkame elektrické autíčka všetkých druhov. Jazdu na detskej motorke, štvorkolke aj traktore si vďaka nám môžu vychutnávať už aj spoza volanta. Navyše, s diaľkovým ovládaním bude mať každý rodič svoje dieťa vždy pod kontrolou.


Pre dievčatá máme na výber  detské kuchynky domáce spotrebiče, bábikykočíky, ale aj sadu na nechty či na výrobu hodiniek

Neviete aký talent sa skrýva vo vašich deťoch? S našimi hračkami ho raz dva spoznáte. Kúpou hudobného nástroja zistíte, či máte doma rodeného umelca. Ponúkame gitary aj klávesy v rôznom dizajne. Alebo máte doma malého športovca? Neváhajte a objednajte mu futbalovú bránku s loptou či kolieskové korčule. Pre tých, ktorí majú radi logické hry, ponúkame rôzne hlavolamy aj stavebnice.


Našou najväčšou a najatraktívnejšou ponukou sú však originálne bicykle. V kráľovstve hračiek nájdete horské, trekingové, cestné, crossové, detské, ale aj fitness bicykle. Chcete byť štýloví a moderní? Vyberte si z našej ponuky kvalitných retro bicyklov a zažiarte.

Objednávajte cez náš eshop a vytvorte svojim deťom ich vlastné kráľovstvo hračiek.  

  • Pridal : admin
  • 09. 08. 2019
  • Komentáre: 0
Komentáre: 0

Žiadne komentáre

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou.*