Výrobca: Interbeds
Kód produktu: 5902730650089 [100255]
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
Doprava: Zdarma
269.00€
Bez DPH: 224.17€


Jednolôžková posteľ DOMČEK  

 

Prečo drevo?

Drevo nespôsobuje alergie, ako prírodný produktneobsahuje žiadne látky a chemické zlúčeniny, ako napríklad formaldehyd aďalšie zlúčeniny prenikajúce do životného prostredia. Má schopnosť samoregulácievlhkosti, hygroskopickosti - to znamená schopnosť absorbovať a uvoľňovať vodudo okolitého vzduchu. Je príjemný na dotyk a vyžaruje teplo, čo pozitívneovplyvňuje užívateľa. Pokrytý vodným lakom je ľahostajný voči všetkým druhomnečistôt. Nábytok z masívu vydrží desiatky rokov a aj po dlhom používaní sa dáľahko renovovať. Neexistuje lepšia a trvanlivejšia surovina na stavbu rámovýchštruktúr, ako sú postele. Pevnosťou, konštrukčnou tuhosťou sa nedá porovnať sprefabrikovanou doskou MDF. čo výrazne ovplyvňuje bezpečnosť používateľov,najmä detí. Na rozdiel od MDF dosiek a drevotrieskových dosiek sú vyrobené zdreva veľmi nízkej hodnoty a kvality, ako aj z úžitkového dreva. Preto je cenatýchto výrobkov z MDF dosiek vzhľadom na pôvod suroviny oveľa nižšia.

Sada obsahuje:

1.  Rám postele - vyrobený z borovicovéhodreva, lakovaný vodným lakom.

2.  Montážne príslušenstvo - rýchla ajednoduchá montáž.

3.  Matrac - rozmer 160x80x7, so snímateľnýmpoťahom, klimatizačným vláknom a polyuretánovou penou. Poťah - prešívanáhypoalergénna látka, vyrobená z polyesteru, so zapínaním na zips.

4.  Rám - ako jediní ponúkame rám zpružinových lamiel, brezového dreva, upevnený PVC madlom na kovovej lište,click-clack systém (rýchla montáž).

5.  HDF doska.

6.  HDF doska v bielej alebo čiernejfarbe. Nádoba bez spodnej dosky.

7.  PVC puzdro - mriežka.

8.  Nosnosť - 100 kg.

9.  Zaoblenie - polomer R2.

Postele
Dostupnosť skladom
Materiál MDF
Farba biela
Dekór dreva
Tvar domčeky
Vzhľad detských postelí výsuvnéDomček
Nožičky bez nožičiek
Rozmer 160x80
Výrobca BMS Group
Štýl moderný
Požadované vlastnosti Detské

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie