Výrobca: KROSS
Kód produktu: KRHE2Z26X14M000209
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
429.00€
Bez DPH: 357.50€

Dostupné možnosti

HORSKÉ BICYKLE

Horské bicykle sú prispôsobené jazde na každom druhu povrchu. Podľa výberu plášťa a dezénu môžete horský bicykel využívať tak ako po mestských komunikáciách, tak aj v náročnejšom teréne ako napr. lesné cesty či horský terén. Horské bicykle sa využívajú počas maratónov, pretekov enduro či na downhill. Aby bola jazda po nerovnom povrchu maximálne pohodlná sa pri výrobe BTM bicyklov používajú odpružené predné vidlice, širšie ako pri trekingových či mestských bicykloch. Odlišujeme tri základné veľkosti kolies pri horských bicykloch: 26, 27,5 a 29. Ich šírka vplýva predovšetkým na rýchlosť jazdy. Dôležitým aspektom pri výbere je šírka kolies. Pokiaľ by mal váš bicykel slúžiť skôr v mestskom prostredí výhodné budú pneumatiky s hladkým dezénom. V prípade, že budete bicykel využívať v ťažšom teréne je potrebné zvoliť hlboký dezén pneumatík. Výber dezénu a šírky vplýva na priľnavosť k povrchu. V prípade, že budete bicykel využívať v extrémnych podmienkach by mala byť veľkosť rámu 1-2 krát menšia, ako za normálnych okolností. Menší rozmer rámu zlepšuje ovládateľnosť bicykla v ťažkých podmienkach. Naša ponuka prezentuje horské bicykle značiek Kross, Kellys, Romet, Arkus a Kands.


Brzdytypu V-brake

 

Univerzálne brzdy V-brake zabezpečiarýchle a účinné brzdenie. Tieto brzdy sa osvedčia pri každom type bicyklatak ako pri trekingových, MTB  ale ajmestských bicykloch. Vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému ovládaniusú vhodné pre profesionálov ale aj amatérskych cyklistov.

Charakteristický dizajn zabezpečujepohotovú a efektívnu reakciu brzdenia.

Sú vhodné pre akýkoľvek typ bicykla: trekingový,mestský či MTB.

Brzdy V-brake sa aj počas dlhej jazdyprispôsobia vašim potrebám. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoréposkytujú bezpečnú jazdu.Tlmiče– tlmenie riadenia

 

Pohodlné riadenie v náročnoma nerovnom teréne je zásluhou tlmičov. Umožňujú pohodlné riadeniea predchádzajú neželaným otrasom počas jazdy po hornatom teréne, vďakačomu sa budete cítiť pohodlne v každej situácii.

Väčšia rýchlosť a dynamika riadeniavďaka optimálnemu využitiu energie z pedálovania. Mäkkosť jazdy eliminujeotrasy a umožňuje lepší pôžitok tak ako v meste, tak aj na nerovnompovrchu.

Odľahčenie pliec, ramien a zápästí.Tlmiče pomáhajú predchádzať otrasom a chránia pred úrazom počas jazdy, čím zabezpečujúpohodlnú jazdu bez akejkoľvek bolesti.

Tlmiče sú nenahraditeľné počas jazdy nahorských trasách a v náročnom teréne. Umožňujú absolútnu kontrolu nad riadením bicykla.Zosilnenézapletené kolesá

 

Riešenie pre všetkých, ktorí vediaoceniť kvalitu a moderný dizajn. Pevná konštrukcia zabezpečuje komfortpočas jazdy v každom prostredí. Sú pevnejšie ako ich „klasická“ verziaa často preferovaným tovarom, vzhľadom na inovatívny a mohutnýdizajn. Predstavujú ideálne riešenie pre všetky typy bicyklov.

Špeciálne navrhnutý dizajn, ktorý saskladá z viacerých komôr, dodáva kolesu extra pevnosť a dlhúživotnosť. Ich pevnú konštrukciu oceníte najmä v sťažených podmienkach.

Dodatočná železná vrstva na kolesepomáha predchádzať akýmkoľvek poškodeniam aj počas dlhších ciest. Kolesá súvyrobené z najlepších materiálov so zreteľom na detaily počas výroby. Dušaa plášť má na tomto druhu kolesa lepšiu priľnavosť. Vďaka tomu, nie je pokaždej dlhšej jazde potrebný servis kolies.Alumíniovýrám

 

Je určený pre všetkých, ktorí preferujúľahkosť. Váha tohto typu rámu zvyšuje kvalitu jazdy. Obdivuhodná plastickosťalumínia v porovnaní  s oceľoua karbónom, umožňuje vytvoriť ergonomický tvar, ktorý zabezpečuje  väčší komfort počas používania.

Vďaka svojim skvelým vlastnostiam siahapo tomto druhu rámov mnoho výrobcov a cyklistov.

Pevnosť, ktorú zabezpečuje vhodná hrúbkajednotlivých elementov, spôsobuje, že rám je odolný voči poškodeniu a mádlhú životnosť.

Pevná a trvácna konštrukciaumožňuje zvýšený komfort a bezpečnosť počas jazdy.Špecifikácia

 

Rám: Hliník

Rozmer kolies: 26"

Ráfiky:hliník, vystužený

Predná /zadná prehadzovačka: SHIMANOTourney FD-TZ30 / SHIMANO Altus RD-M310

Tlmič: predný, bez blokády

Vidlica: Kross(80mm)

Predný / zadný náboj: SFA-202 / SF-A203

Kľukovýmechanizmus: Cyclone(42/34/24T)

Predná /zadná brzda: V-brake

Brzdovépáky: Shimano ST-EF41 (mechanické)

Pneumatiky:Mitas Ocelot (26"/27,5" x2.1")

Reťaz: YBN S50

Volant: hliník660mm, 31,8mm

Kazeta/ voľnobeh: ShimanoTourney MF-TZ21 (14-28T)

Konzolariadenia: Hliník (26": 75mm /27,5": S - 75mm, M - 90mm, L - 105mm, 31,8mm, rise 7°)

Podperasedla: Hliník (26": 300mm /27,5": S - 300mm, M/L - 350mm, 27,2mm)

Sedlo: Selle Royal

Pedále: FP-804

Typ bicykla
Horské
Krosové
Mestské
trekingové/crossové
Ďalšie informácie
Povrch jazd
Povrch jazdy
Certifikát
Dodatočné vybavenie

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie