Výrobca: VELLBERG
Kód produktu: R-M-6113
Dostupnosť: Vypredané
Dodacia lehota: 1-5 dní pre SR
249.00€
Bez DPH: 207.50€

SHIMANOALTUS – predný prehadzovač

 

Prehadzovače triedy ALTUS sú skvelýmvýberom pre rekreačnú cyklistiku alebo neprofesionálne MTB jazdenie. Kvalitnéspracovanie a primeraná cena robia z prehadzovačov ALTUS obľúbenýprodukt na cyklistickom trhu.

ALTUS prehadzovače poskytujú širokémožnosti využitia a dokážu sa prispôsobiť akémukoľvek druhu jazdy. Modernákonštrukcia zabezpečuje jednoduchšie a pohodlnejšie používanieprehadzovačov.


Brzdytypu V-brake

 

Univerzálne brzdy V-brake zabezpečiarýchle a účinné brzdenie. Tieto brzdy sa osvedčia pri každom type bicyklatak ako pri trekingových, MTB  ale ajmestských bicykloch. Vďaka svojej spoľahlivosti a jednoduchému ovládaniusú vhodné pre profesionálov ale aj amatérskych cyklistov.

Charakteristický dizajn zabezpečujepohotovú a efektívnu reakciu brzdenia.

Sú vhodné pre akýkoľvek typ bicykla:trekingový, mestský či MTB.

Brzdy V-brake sa aj počas dlhej jazdyprispôsobia vašim potrebám. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoréposkytujú bezpečnú jazdu.
Tlmiče– tlmenie riadenia

 

Pohodlné riadenie v náročnoma nerovnom teréne je zásluhou tlmičov. Umožňujú pohodlné riadeniea predchádzajú neželaným otrasom počas jazdy po hornatom teréne, vďakačomu sa budete cítiť pohodlne v každej situácii.

Väčšia rýchlosť a dynamika riadeniavďaka optimálnemu využitiu energie z pedálovania. Mäkkosť jazdy eliminujeotrasy a umožňuje lepší pôžitok tak ako v meste, tak aj na nerovnompovrchu.

Odľahčenie pliec, ramien a zápästí.Tlmiče pomáhajú predchádzať otrasom a chránia pred úrazom počas jazdy, čímzabezpečujú pohodlnú jazdu bez akejkoľvek bolesti.

Tlmiče sú nenahraditeľné počas jazdy nahorských trasách a v náročnom teréne. Umožňujú absolútnu kontrolu nad riadením bicykla.
Zosilnenézapletené kolesá

 

Riešenie pre všetkých, ktorí vediaoceniť kvalitu a moderný dizajn. Pevná konštrukcia zabezpečuje komfortpočas jazdy v každom prostredí. Sú pevnejšie ako ich „klasická“ verziaa často preferovaným tovarom, vzhľadom na inovatívny a mohutnýdizajn. Predstavujú ideálne riešenie pre všetky typy bicyklov.

Špeciálne navrhnutý dizajn, ktorý saskladá z viacerých komôr, dodáva kolesu extra pevnosť a dlhúživotnosť. Ich pevnú konštrukciu oceníte najmä v sťažených podmienkach.

Dodatočná železná vrstva na kolesepomáha predchádzať akýmkoľvek poškodeniam aj počas dlhších ciest. Kolesá súvyrobené z najlepších materiálov so zreteľom na detaily počas výroby. Dušaa plášť má na tomto druhu kolesa lepšiu priľnavosť. Vďaka tomu, nie je pokaždej dlhšej jazde potrebný servis kolies.
Alumíniovýrám

 

Je určený pre všetkých, ktorí preferujúľahkosť. Váha tohto typu rámu zvyšuje kvalitu jazdy. Obdivuhodná plastickosťalumínia v porovnaní  s oceľoua karbónom, umožňuje vytvoriť ergonomický tvar, ktorý zabezpečuje  väčší komfort počas používania.

Vďaka svojim skvelým vlastnostiam siahapo tomto druhu rámov mnoho výrobcov a cyklistov.

Pevnosť, ktorú zabezpečuje vhodná hrúbkajednotlivých elementov, spôsobuje, že rám je odolný voči poškodeniu a mádlhú životnosť.

Pevná a trvácna konštrukciaumožňuje zvýšený komfort a bezpečnosť počas jazdy.


28 palcovékolesá pre bicykle

Kolesá sú najdôležitejším prvkom bicykla. Dobrezvolené, majú nepopierateľný vplyv na kvalitu jazdy. 28-palcové kolesá súurčené pre trekkingové, mestské a crossové bicykle. Je to špičkový produktstarostlivo vyrobený z najlepších materiálov. Ideálne pre tých, ktorí si ceniarýchlosť a pohodlie. Pre nadšencov a pre všetkých tých, ktorí si chcú počasjazdy vychutnať oddych a pohodlie.
    Priemer ráfika 622 mm - vďakatomuto priemeru kolesá výrazne absorbujú nerovnosti povrchu. Všetko preto, abyste mohli robiť to, čo máte radi, tak, ako chcete!
    Bezpečná jazda - väčšípriemer poskytuje lepšiu priľnavosť. Vylepšený kontakt so zemou znamená, žebicykel jazdí s istotou a bezpečne aj za nepriaznivých podmienok
    Trasu môžete poraziť hneď- s 28-palcovými kolesami, ktoré výrazne zlepšujú jazdnú dynamiku, sa vždydostanete kamkoľvek budete potrebovať.
ZnačkaVellberg

Vo viacstupňovom výrobnom proceseje každý komponent správne zladený a premyslený, aby vytvoril perfektnýbicykel, ktorý bude tiež odolný a pevný, a poskytne svojim užívateľom pohodliena viac ako jednej trase. Tešíme sa z rozmanitéhosortimentu výrobkov prispôsobených každej kapse a vkusu spotrebiteľa. Bez ohľadu na cenu, naše bicykle zostávajú v dobrej kvalite s dlhou zárukou(dlhšie ako je priemyselný štandard). Na výber súmestské, krížové a trekingové bicykle, vytvorené s vášňou a premýšľaním o vašejbezpečnosti a pohodlí!Špecifikácia

 

Rám: hliník,práškovo maľovaný, nálepky pod lakom

Vidlica: SRSuntour NEX

Predný / zadný náboj: JoyTech,hliník, guličkové ložiská

Pneumatiky: CSTs bielymi stranami, 700x40C (42-622)

Ráfiky: hliníkové,dvojkomorové, vystužené, Saiko by Vellberg

Predná / zadná prehadzovačka:Shimano Altus / Shimano Altus M310

Brzdy:hliníkové v-Brake SACCON – vysoká brzdná sila

Kľučka ShimanoM501 48x38x28 dĺžka 170mm

Reťaz: KMC

Voľnobeh: SHIMANOMF-TZ21

Volant: ZOOMhliník, profilovaný o šírke 630mm

Podpora riadenia: KALLOYUNO regulovaný 1 1/8

Podpora sedla: KALLOYUNO hliníková

Sedlo: DDKšportové

Rukoväť:VELO ergo, gélové

Pedále: VPhliníkové, s odrazkami pre bezpečnosťTyp bicykla
Krosové

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie