Výrobca: KOZBIKE
Kód produktu: KOZ17-DEN14
Dostupnosť: Skladom
Dodacia lehota: do 5 dní
Doprava: Zdarma
259.00€
Bez DPH: 215.83€

Dostupné možnosti

Retro bicykle sú určené na prepravu po rovinatom povrchu. Sú skvelým dopravným prostriedkom na presun do práce, školy či na nákupy. Kostra mestského bicykla má v porovnaní s inými bicyklami vysoko položené riadidlá a nižšie posadené sedadlo. Takáto stavba bicykla zaručuje pohodlnú pozíciu počas jazdy, čo výrazne vplýva na rozhľad počas bicyklovania.Špecifikácia

 

Rám: 21" Oceľ HI-TEN, typ labuť

Vidlica: Oceľ

Prehadzovačky: 21 prevodový

Predná/ zadná brzda: V-brakehliník / Torpédo (v pedáloch)

Korba: Jednoradová

Suport: Na ložiskách

Predný/ zadný náboj:Oceľ / VELOSTEEL "FAVORIT"

Voľnobeh: 1 radový

Ráfiky: Vystužené, hliníkové

Pneumatiky: 28x1,75

Volant: Oceľová retro lastovička

Podporariadenia: Oceľ

Sedlo: Na spružine

Pedále: Plastové

Vybavenie: blatníky, nosič, stojan, krytreťaze, LED osvetlenie

 
ROZLIŠUJEME TIETO TYPYBICYKLOV

 

-MESTSKÉ BICYKLE, určenéna prepravu v meste.

-HORSKÉ BICYKLE súurčené na jazdu po akomkoľvek povrchu. Pre tento druh bicyklov jecharakteristický pevný rám a široké kolesá, ktoré uľahčujú presun v náročnejšomteréne.

-TREKINGOVÉ BICYKLE inaknazývané turistické, sú najlepšou voľbou pri prekonávaní dlhých vzdialeností.Pri tomto type bicykla je možná montáž mnohých doplnkových  elementovnapr. cyklistických brašní, ktoré sú nevyhnutným doplnkom počas dlhýchciest. 

-CESTNÉ BICYKLE súnavrhnuté tak, aby bez problémov zvládli rýchlu jazdu po spevnenom povrchu.Bicykle sa vyznačujú úzkymi kolesami a rámom vyrobeným z ľahkých materiálov, čovýrazne vplýva na rýchlosť bicykla.

 -CROSSOVÉ BICYKLEsú svojou stavbou a funkciou podobné horským, majú niekoľko prevodov, sú vhodnéna jazdu v meste ale poradia si aj na kamenistých povrchoch a lesných cestách.Majú pevnú konštrukciu, ktorá vydrží náročnejšie podmienky.

 -DETSKÉ BICYKLE sú rozdelené do kategórií podľa vzrastu a vekudieťaťa. Výber bicykla závisí od rozmeru rámov a kolies. Menšie bicykle sveľkosťou kolies 12 sú vhodné na učenie.  Detské bicykle sú vybavenépomocnými kolieskami a väčšinou nemajú prehadzovačky.

 -FITNESS BICYKLEide o stacionárny typ bicyklov, ktorý slúži ako tréningová pomôcka.

 

 V našom obchodenájdete modely tých najlepších značiek na trhu ako napr. Vellberg, Romet,Arkus, Kross, Kands, Goetze, Lavida a Kozbike. Neviete ako si vybrať aktorý bicykel je pre vás vhodný? Pri každej kategórii nájdete stručný popis akosi najlepšie vybrať bicykel ktorý vám bude vyhovovať. Prajeme vám príjemné nakupovanie.
Mestské bicykle
Dostupnosť skladom
Určenie pánske
Typ mestské
Výrobca Kozbike
Priemer kolies 28"
Odpruženie pevné
Veľkosť rámu 21"
Hmotnosť 15,95 kg a viac
Počet prevodov 3 x 7
Modelový rok 2023
Materiál rámu oceľ
Farba čierna

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie